درباره آکادمی

مهم‌ترین ابزار تغییر کسب دانش است، در هر مرحله‌ای از زندگی علم و مهارت دو مولفه کابردی هستند که علاوه بر تغییر به بهبود سطح زندگی هم کمک می‌کنند،  به همین علت است که آکادمی قاسمی همواره در حال تلاش است تا با تمرکز بر آموزش و نشر آن سهمی در این مسیر حیاتی داشته باشد.

قرن بیست و یکم دنیای ارتباطات و فناوری است،  کشف اینترنت، بزرگ‌ترین سامانه‌ای که تاکنون به دست انسان طراحی، مهندسی و اجرا شده‌ است منجر شده تا تمامی فعّالیت‌های بشر به آن وابسته شوند، همچنین اینترنت به صورت یک شبکه همگانی و جهان‌ شمول در آمده است. نکته مهم اینجا است که شبکه بلاک چین هزاران بار بزرگ‌تر از اینترنت است، از جمله ویژگی‌های آن: شفافیت، غیرمتمرکز بودن و امنیت بسیار بالای آن است که تا چند سال دیگر همه چیز به آن وابسته خواهند شد. رمزارزها و یا ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بلاک چین فعالیت می‌کنند، قابل ذکر است که همه حوزه‌های موجود از جمله: هنر، آی تی، بانکداری و…. قابلیت پیاده‌سازی بر روی شبکه بلاک چین را دارند.

اگر شما جز دسته افرادی هستید که به دنبال کسب مهارت در حوزه اقتصاد خرد و کلان و یا ارزهای دیجیتال هستید، ما در آکادمی قاسمی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا شما با اصول این بازار جهانی آشنا شوید، مهارت پبدا کنید و بی‌نیاز از دیگران به صورت حرفه‌ای فعالیت نمایید.

آکادمی قاسمی با برگزاری دوره‌های منحصر به فرد و تکرار نشدنی در زمینه اقتصاد خرد و کلان، دوره مقدماتی و دوره پیشرفته ارزهای دیجیتال علاقه‌مندان به این حوزه را از هر آموزش دیگری بی‌نیاز می‌نماید.

مجموعه آموزشی آکادمی قاسمی به منظور ارایه خدمات کارشناسی و تخصصی در حوزه های مشاور سرمایه گذاری و آموزش سرمایه گذاری اقتصادی -سیستمهای مدیریتی – مهندسی کیفیت با هدف ارتقاء رضایت مشتریان و بهبود مستمر سطح آموزش و سرمایه گذاری تاسیس شده است.

تحصیلات و سوابق :

کارشناس مدیریت کسب وکار -6 سال سابقه تدریس در بازار های مالی  و مشاوره  سرمایه گذاری – تحلیلگر و  فعال در بازارهای  کریپتوکارنسی و فارکس

مدارک فنی مرتبط